Šport in fitnesNogomet

FC "Mohammedan" (Kalkuta, Indija)

Nogomet je ena izmed najbolj znanih in najbolj pogostih vrst sodobnega športa. Vendar pa je nekaj nogometnih navijačev, ki jih zanimajo, na primer v Indiji prvenstvo. Vse oči na velikih prvenstvih v državah, kot so Španija, Nemčija, Anglija in Italija - in, seveda, za velikih tekmovanjih, kot je liga prvakov in Evropske lige.

Vendar, če so medsebojni prvenstva v Indiji, si lahko ogledate veliko čudovitih in nepozabnih stvari. Eden od njih je prvenstvo mestu, kot Kalkuti. Indija ima standardni sistem prvenstva, vendar ločeno od njega v tem mestu gosti svoj turnir. In v tem je ena najstarejših na svetu. Torej, si je vsekakor treba vedeti, kaj se dogaja v svetu nogometa mestu, kot Kalkuti.

Indija je svetovno klub "Mohammedan" - sodobno o tem nogometni navijači so verjetno, da bi slišal, ampak to je tudi eden izmed najstarejših klubov, ki so v nekem trenutku je bil eden od najmočnejših v Indiji in je še vedno eden izmed najbolj spoštovanih.

slavni klub

Nogometni klub "Mohammedan" (Kalkuta, Indija) je eden najbolj znanih in priljubljenih po vsej državi, saj je znano, da mnogi ljubitelji nogometa na svetu. Zgodovina tega kluba se začne že leta 1891, je najstarejša v državi, in to je ekipa prvič v zgodovini legendarni osvojil prvenstvo Kalkuti, o katerem bo več podrobnosti nadalje razpravljali. Kot za večino kluba, je postal trendovske v nogometu v državi in je imel velik vpliv na njegov nadaljnji razvoj v Indiji. Žal pa do danes nekdanja slava je pustil za sabo, in v nogometnih smislu FC "Mohammedan" (Kalkuta, Indija) ni v najboljšem stanju.

napredek

Kaj je uspeh za njihovo neverjetno dolgo zgodovino je dosegla klub? Glede na dejstvo, da je bilo v času nastajanja zgodovini tega športa v državi, različne regionalne in nacionalne skodelice, skoraj vsak od njih "Mohammedan" osvojil vsaj enkrat. Vendar, če govorimo o najbolj prestižno lovoriko v državi, ki prejme zmagovalec prvenstvo nogometne reprezentance Indiji, ni podlegel. Poleg tega je "Mohammedan" ni mogla niti zmagal v drugi delitvi - največji dosežek je bila sprostitev prve lige z drugo mesto.

Ampak, če boste pozorni na zgoraj omenjeno Kalkuta pokala, tukaj, je ta ekipa velik uspeh. Na žalost, zapis za večino zmagala "Mohammedan" trofeje se ne bo mogla, pa je to prvič v zgodovini kluba osvojil turnir leta 1934. Od takrat je osvojil enajst zmag, od katerih zadnji je datiran 1981 leto.

Devetkrat ekipa ustavil na robu zmage, je bil zadnji čas, leta 2016, in sicer v zadnji igri turnirja - nato osvojil največji sovražnik "Mohammedan", "East Bengal." Samo natančno "East Bengal" in drži rekord zmag v prvenstvu Kalkuta - pripada mu pokal 38-krat. Istočasno je klub igral v večjih ligi Indije, kjer je končal na tretjem mestu lani. Seveda, najbolj prestižen turnir je prvenstvo v Indiji - Kalkuta liga, ampak je zgodovinsko prijazen turnir.

Nedavni rezultati "Mohammedan"

Če govorimo o tem, kako je igral v zadnjem desetletju tega kluba, lahko rečemo, da se ne boji celotni Indiji. Kolkata Liga igralci celo upognjena pod zadnjič za dolgo časa. V letu 2009 je bil klub izpadla iz top divizije, igral štiri leta v drugi oddelek. Hkrati pa v letu 2013. "Mohammedan" na tretjem mestu, ustavil en korak manj od proizvodnje v prvi ligi, in leta 2014 se je na drugo mesto in si zlomil v najbolj prestižnem državnem prvenstvu.

Vendar pa ni trajala dolgo - v prvi sezoni je ekipa 13. mesto in se vrnil v drugi ligi. Preostali dve leti kluba tam in preživel, vendar brez da bi lahko ponovno vrnitev na najvišji ravni. Kot veste, je najbolj pomemben turnir tega športa, kot so nogomet, prvenstvo Indije. Kalkuta liga ni tako pomembna v smislu športnega turnirja, vendar je vse o tem, je vredno razpravlja ločeno. Na splošno velja, da je treba povedati o zelo indijskega sistema nogometne podrobneje.

Indijski Super League

Ta turnir je najmlajši in najbolj v skladu z duhom sodobnega nogometa kot celoti komercialno. Ustanovljeno je bilo leta 2013, ko dražbi prodala pravice do osem ekip, ki naj bi sodelovali na tem turnirju, ZDA in drugih poslovnežev. Takoj po nakupu ekipe so začeli prihajati dobre igralce, ki so že bili pomembni podatki v evropskem nogometu. Glede na tako majhno velikost turnirja, v standardni ligi odigral le 14 krogov. Nato igral v končnici fazo, v kateri se določi zmagovalec. Do danes je bilo doslej igral le dve prvenstvi - v letu 2014 je osvojil klub "Atletico" iz Kalkute, in leta 2015 - "Chennayin".

National Football League

Vendar pa je indijski Super League ni vodilni turnir država - to je bil deležen kritik, ker je njegova sezona je prekratek in ni namenjen razvoju indijskega nogometa in za privabljanje finančnih sredstev. Glavni turnir je I-League, da je prvenstvo v Indiji. Prav ta turnir in postal vodilni v državi, kjer je nogomet še preden je bil razvit izključno na amaterski ravni. Tam je to turnir v letu 1996, nato pa je bil imenovan National Football League, in čeprav je bila ustanovljena s strani lokalnih nogometne zveze, še vedno ostala pol.

Že leta 1997, je bil dodan k drugi delitvi, in v tem formatu turnirju je trajala skoraj deset let. Leta 2006 se je dodal še tretjo delitev, ampak tudi takrat je bilo misli o svetovnem reformacije, in leta 2007 je National Football League prenehala obstajati, da bi naredili prostor za prvo profesionalno nogometno turnir.

Indija liga

Prvi zmagovalec je bil klub "Dempo", ki je na koncu osvojil tri trofeje, in drži rekord kot klubov Churchill Brothers "," Bengaluru "in" Mohun Bagan "osvojil doslej le dvakrat. Oblika ne ostane stabilna za eno leto - se nenehno spreminja vsako postavko, od najmanjšega detajla na število ekip v ligi. V tem trenutku, med igro 11 ekip brez končnice fazo. Najboljše ekipe so v pokalu azijske, in nekateri so priložnost, da izpolnjujejo pogojev za Ligi azijskih prvakov, vendar je le malo klubov, ki sledijo format turnirja.

League Two

V zvezi z drugo ligo, to je turnir, kjer so najšibkejši odpraviti Indije prvenstvo ekipo - in kjer je v prvenstvu Indije prihaja najmočnejši klubi v drugi ligi. To je "Mohammedan" je navedeno zgoraj je sedaj.

Kalkuta pokal

Vendar pa je najbolj izjemen dogodek, ki se ponaša z Indijo - Kalkuta pokal. Pregled stanja je več kot zanimiva, saj se je udeležilo več kot sto društev iz teh indijskih mestih, kot so Kalkuti. Je eden najstarejših nogometnih turnirjih, saj v lasti od leta 1989.

Kako lahko Indija igrati nogomet? Calcutta prvenstvu, ki je razdeljen dokaj zapleten način, je odličen primer. V sedanjem prvenstvu ima šest oddelkov, prvo in zadnjo razdeljen na dva poddiviziona. Vsak od njih ima več kot 10 ekip, ki je prva, ki se izvajajo v prvi polovici sezone v splošni tabeli, ki je sčasoma razdelila na dve polovici. V prvi polovici leta izvedbo drugega dela sezone v boju za prvenstvo, in drugi - poskuša ne letijo na nižjo delitev. Zanimivo je dejstvo, da je v zgornjem delitev od leta 1982, zmagovalno le dveh klubov - ". Mohun Bagan" "East Bengal" in

Copyright © 2018 sl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.