Vezni "Mordovia" Degtyarev Alexander: biografija in poklicne poti

Poleti 2016 se je sestava "Mordovia" pridruži več novincev, med katerimi je bil Alexander Degtyarev - nogomet Saratov "Falcon". Kljub samo eno sezono v Premier League v svoji karieri vezni, bodo mnogi nogometni navdušenci ne pozabite na uspešnost 33-letni vezni v ruski vrh let.

kariere začetek

Degtyarev Alexander Viktorovich se je rodil 7. septembra 1983 v Novoaleksandrovsk, Stavropol ozemlje. Od mladosti se je začel ukvarjati v šolo nogometa, vendar je njegova poklicna pot vezist se je začela stara le 22 let, s podpisom pogodbe z "Elista", gledano v oddelku drugega. Uspešen začetek sezone v prvi klub v poletnem dovoljeno istega leta in gre v drugo ekipo - Vladikavkaz "Spartacus", ki se je kmalu preimenovala v »Alan".

V okviru kluba iz Vladikavkaz vezni je nadaljeval dobre rezultate in prispeval k izhodu iz prve divizije. Ko smo že pri drugi sezoni "rdeče-rumena" Degtyarev Alexander je pokazala odlično učinkovitost za vezni, 40 srečanj, točkovanja 9 golov in pridružil Novosibirsk "Sibiriji", marca 2008.

Župnija "Sibiriji"

Struktura Novosibirsk kluba Degtyarev Alexander prišel med rastjo kluba - v letu 2007 so bili na robu padca v Premier League, tretje mesto v prvi diviziji. Vendar pa je prva sezona "Sibiriji" ni postal za klub, kot tudi za sam vezist, ki je resen preboj - Degtyarev, kljub redni dostop do področja, ne more pohvaliti sverhrezultativnoy, in klub ni enostavna za vzdrževanje prebivališče v FNL, predvsem zaradi zapusti sredi premoč njegov glavni napadalec Dmitri Akimov.

Vendar pa je leto kasneje, so Siberians uspelo doseči želenega - uspešno igro Degtyareva v kombinaciji z visoko produktivnostjo igralca in ekipe kot celote, omogočila "Sibirija" na drugem mestu in da je v elito ruskega nogometa. Poleg tega so Novosibirsk lahko dosežejo Cup finale, kjer so izgubljene "Zenith", tako da je ekipa je bila stranka v Europa League.

Kako v Premier League in trenutek slave

Prehod na glavni ligi ruskega nogometa sprožil nakup številnih novincev v ekipi, ki je zato v začetni seznam postavitvijo, iskanje za niz "Degtyarev Aleksandr Viktorovich" je lahko veliko manj. Vendar pa je bil vezist v rezervi pri osnovah, vendar večino časa gledal prvih nekaj minut na tekmo iz klopi. Takšna je bila njegova prva tekma v ligi prvakov - v drugi etapi na Cipru "Apollo" vezist prišel na polju, ko je ekipa priznala, 1: 0, in celotna igra ni pokvaril - čeprav je končni rezultat 2: 1 v korist otočani, "Sibirija "potekal v naslednjem krogu kvalifikacij.

V zadnjem krogu kvalifikacijskega kroga iz Novosibirska upiral mogočna nizozemski klub PSV Eindhoven, in prva tekma Rusi izvajajo doma. In srečanje je bil pravi trenutek slave za vezni. Potem je začel tekmo na klopi, pod zaveso igre Alexander Degtyarev, nogomet, navijači redko prijeten lepe cilje, v 26 minutah, namenjenih za to lahko poskrbi za ljubitelje pravi praznik, prinaša zmago za ekipo, točkovanja 92 minuti igre. In, kljub letom, po porazu v drugem srečanja je izkušeni vezist veliko upanje in v Premier League.

Ampak v glavnem delitev države, "Sibirija" ni srečen - ko ni več segmentov sezone, ekipa uvrstila na zadnje, vrača v FNL. Vrnitev na prve divizije dovoljeno Degtyarev bolj verjetno, da se pojavi na igrišču, vendar se je, ko je igral še eno sezono za legendarne skupine za sebe, nato pa spremenil svoj klub "Volgar".

Kariera v "Falcon"

Kariera v Astrahan Alexander Degtyarev, čigar biografija sporekla s zmagovalni zadetek v Europa League, se je začela dokaj uspešno - v svojem prvencu, je bil sposoben sam razlikovati, prinaša "Volgar" sestavi v igri z "Khimki" - 1: 1. Toda ob koncu sezone je vezist ni podaljšanje dogovora, ki ga bo Saratov "Falcon".

PFL prvenstvo, ki je nato igral klub iz Saratov, Alexander se je začela igrati z novimi barvami, njegova 15 golov kurijo izhod ukaza v FNL. Naslednji dve sezoni preživel v "Falcon", je vezist ni znižala baru vsako leto točkovanje vsaj 10 golov, kar predstavlja četrtino vseh vodij kluba. Ta učinkovitost je ocenilo več klubov, od katerih so Rusi izbrali "Mordovia".

Poskuša rešiti "Mordovia"

Saransk klub v času, ki ga je Premier League sklenila, tekoč FNL in prepotrebne izkušene igralce, da pridejo nazaj v prihajajoči sezoni v ruski eliti. Ampak, kljub prihodu Degtyareva, da do konca leta 2016, točkovanje štiri cilje saranchan, "Mordovia" skoraj poslovil od možnosti, da se borijo za mesto v Premier League in zdaj težko bori za ohranitev prebivališče v prve divizije, da je na 18. mestu. Kljub temu pa je klub računa na dober rezultat na koncu prvenstva, in Alexander Degtyarev - eden od igralcev je klub lahko dosegli ta rezultat.

Copyright © 2018 sl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.