Šport in fitnesNogomet

Eremin Mihail Vasilevich - CSKA vratar. Življenjepis ZSSR prvak

Žal pa do danes, ruski igralci niso dovolj močni in high-end, niso povpraševanja v vodilnih evropskih prvenstvih, tako da vsak mlad talent je v tesnem pozornost vseh ljubiteljev tega športa. Enako se je zgodilo z mlado vratarja Mihailom Ereminym, ki ga mnogi zdelo, da predstavi naslednika velikega LVA Yashina. Toda kakšna je bila usoda tega igralca? Na žalost je bila zelo žalostna.

Eremin Mikhail je bil ubit v prometni nesreči v zelo zgodaj, tako ni uspelo doseči velike višine v nogometu, ampak pred njim ponuja neverjetno prihodnost. Če še niste slišali za tega mladega igralca v poznih osemdesetih in zgodnjih devetdesetih letih, potem morate prebrati ta članek. Vsebuje informacije o tem nadarjenega vratarja, ki je bil šele začenja, da pokažejo svoj talent, ko je bil prehitel zlo usodo. Eremin Mikhail ostala za vedno živi v srcih die-hard ljubitelji CSKA Moskva in ruskega nogometa.

mladinski kariera

Eremin Mihail Vasilevich se je rodil 17. junija 1968 v mestu Zelenograd. Od zgodnjega otroštva je deček začel igrati nogomet in se je izobraževal v lokalno mladino, vendar dokaj hitro so njegovi izvidniki opazili iz kapitala. Kot rezultat, Michael ponudil, da se premaknete iz Zelenograd v Moskvo, kjer se je že gledal vodilni klub CSKA ZSSR. Seveda je Eremin vesel, da je v redu s tem razvojem. Ko se je znašel v Moskvi športni šoli, ki je pod okriljem CSKA skušali pokazati vse, kar je mogoče videti in prizna svoj talent in obetaven vratar, ki lahko dela čudeže v prihodnosti. Eremin Mikhail ima odlične zmogljivosti, vendar ne naenkrat njegove sanje uresničile. Bil bi zelo trdi poti do vrha.

Zgodnja kariera pri CSKA: 1986

Eremin Mihail Vasilevich - legenda Sovjetske športa, vendar je postalo to ni takoj. Ko je bil leta 1986, osemnajst let, je čas, da podpiše pogodbo za poklicnega. Vsi igralci, ki so mladoletne osebe, so v sistemu mladinskega kluba na podlagi pogodbe. Potrdil je, da igralec spozna sistem kluba, vendar pa še ni del njegovega strokovno. Ko je dopolnila 18 let, je klub odločil, ali je nadarjen športnik, delaven, če se je dobro izkazal. Če poslovodstvo odloči, da igralec zasluži napredovanje, nato pa se mu ponudili profesionalno pogodbo z večjo plačo in priložnost, da se pokažejo v glavnem ekipo.

Zelenograd fant potrudil po svojih najboljših močeh, tako podpisan, ki je sanjal, ampak prostor v srcu to še ni sijalo. Vsi so videli, da je nadarjen športnik, ampak nihče se dogaja, da na eni od najpomembnejših položajih zelo mlada in neznana vsakomur Player. Zato so njihove predstave za CSKA Eremin Mihail Vasilevich začeli jemati, kjer je v svoji prvi sezoni, je preživel deset tekme na najvišji ravni. Zdi se, da je čas za spremembo, a ne. Vodstvo kluba ni zdelo, da je mladi igralec pripravljen, da postane glavni vratar ekipe.

Druga sezona v dveh izvodih: 1987

Vsakdo ve, da Michael Eremin - CSKA vratar, ki je postal legenda. Toda leta 1987, o 19-letnega dečka, ki ni igral eno igro za prvo ekipo, je bilo nemogoče povedati. V svoji drugi sezoni, je Mike že postal glavni vratar iz ekipe CSKA sekundo in začeli igrati bolj pogosto, ampak v glavnem njegovi ekipi še vedno ni prišel blizu.

Seveda, v korist vratarja se ni sprejet, zato je bilo odločeno, da ga pošljemo tudi na drugi znameniti sovjetski kluba v Moskvi "Spartak". Tam je moral porabiti polovico sezone, po katerem je bil, da se vrnete CSKA. Torej, se izkaže, da je bil Mikhail Eremin, CSKA vratar, vratar iz "Spartacus". Toda, kaj ga čaka v novem klubu?

Prehod na "Spartacus": 1988

Eremin Mihail, je atletski življenje povezano s CSKA Moskvo, se je znašel v popolnoma novem okolju. Na srečo ni bilo treba premakniti na drugo mesto, saj "Spartacus" je tudi Moskva klub. Seveda, nihče ne pričakuje, da bo Novo mesto 20-letni fant zaupa mesto na vratih jedro ekipe. Eremin spet postal vratar v dveh izvodih, vendar so rezultati veliko boljši.

V desetih tekmah v "Spartacus", je zgrešil trikrat manj žog kot osem iger v CSKA. Voditelji moskovskem klubu videl, da je vratar precej močna in obetavna, zato je oktobra 1988 Eremin odigral svojo prvo uradno tekmo. To je bila igra pokal ZSSR nogometne zveze proti "Torpedo" Neftchi. Miša je prišel na klopi v drugi polovici in niso zamudili nobene cilj. Tekma se je končala s porazom v Moskvi "Spartak", vendar pa je bil navdih za mlade talente.

Tako se je začelo oblikovanje ene izmed najpomembnejših sovjetskih mlade vratarje, katerih je bilo Eremin Mihail ime. Nogomet kariera poslovanja te genij vratarja je bil šele začetek, in mnogi so napovedovali lepo prihodnost.

Konec bivanja v "Spartacus": 1989

Eremin Mihail, fotografije, od katerih so se začeli pojavljati v številnih športnih izdajah Sovjetske zveze, v preostalih dveh tekmah v pokalu ZSSR nogometna zveza je že igral na polno 90 minut, nadomešča litvanski vratarja Gintaras Stauce. Prva tekma je bila v moskovskem "Torpedo", in ni bil najbolj prijeten za Michaela. Že v 22. minuti je bila kazen v "Spartacus" vrati, da športnik ne more odražati, in 57 minut je dosegel drugi gol. Kot rezultat, "Spartacus" izgubili 1: 2, vendar je druga igra je izkazalo, da Eremina veliko bolj uspešni.

V soočenju z moskovske "Dynamo" Mladi vratar je pokazal svojo najboljšo stran in ne zamudite nobenega cilja, medtem ko so njegovi soigralci, da bi dosegel. "Spartacus" dobil dolgo pričakovano zmago. Ta igra je bila zadnja za Eremina v "Spartacus", ker je čakala za zmagoslavno vrnitev v rodno kluba CSKA.

Vrnitev CSKA: 1989

Ko je spomladi leta 1989, je mladi vratar vrnil na kraj njihovega domače ekipe, da je pozdravil zelo toplo. In napredek na področju športa je bila očitna. Mikhail Eremin, čigar biografija je razvil v CSKA niso na najboljši način, takoj dobil mesto na dnu. In to priložnost nadarjen igralec je več kot uspešna. Igral je v 18 igrah, medtem ko je stal prvih pet tekem nič.

Pogrešal je le prvič v igri z "Kairat" iz Alma-Ati, v kateri CSKA izgubila 1: 2. Toda tudi uspešno delovanje novega vratarja, ni pomagalo klub leta 1989 povzpeti na stopničke prvenstva ZSSR. Enako velja tudi za pokal ZSSR, v katerem je klub že dalj časa in samozavestno iti do uspeha, pretepanje na svoji poti, "Kapaz", "Falcon" in "Dnepr". Toda tekma je bila odločilna pri Volgograd "Rotor".

Resni soočenje Muscovites še vedno izgubili z 2: 3, vzletanje že v 1/8 finalu. Čeprav Korneev in dosegel prvi gol, nato pa tri odzivov žogo in drugi zadetek v 84. minuti Broshin ni mogel rešiti situacijo. V vsakem primeru je najbolje stran se je pokazal Mikhail Eremin: v 22 ligaških tekmah je zgrešil le deset golov. Toda v primeru pokalu ni šel na najboljši način, in v štirih tekmah je vzel žogo iz neto sedemkrat (skoraj polovica njih športnik zamudil zadnjo tekmo z "Rotor"). Naslednjo sezono je bil skoraj zvezda za Eremina, in za celotno ekipo.

Boj za prvenstvo: 1990

Seveda, igra, kot je ta kraj takoj glavni vratar dobil Mikhail Eremin. CSKA je pokazala svojo genialnost, in zdaj je klub upal, da ne bi bilo dolgo, da razmišljajo o tem, kdo bo v vratih. V novi sezoni na 15 tekmah Eremin zgrešil 13 golov, kar je zelo dober rezultat. Če CSKA odrezala nekoliko bolje, lahko klub zmago v prvenstvu. To bi bil prvi naslov Michaelu, ampak CSKA končal naslov dirka je šele na drugem mestu.

Treba je omeniti zanimivo tekmo v sestane pokal CSKA z "Rotor". To je zanimivo dejstvo, da so CSKA lahko maščevati za lanski poraz v pokalu. CSKA je zmagal z rezultatom 1: 0 delno zaradi dejstva, da Eremin odganja svojo prvo kazen v svoji karieri.

Kot je za pokal ZSSR, je Eremin močno pripomogli svoje sotekmovalce, da bi dosegli polfinale, kjer je, na žalost, je klub izgubili Kiev "Dinamo", z rezultatom 2: 4. Tako je bilo 1990 leto za CSKA Moskva pod sloganom "Vedno drugega". Toda to še ni konec, saj so bili v naslednjem letu vojska ekipa lahko dosegli neverjetne rezultate.

Mladinsko evropsko prvenstvo: 1990

Pred glede na uspehe CSKA leta 1991, da je treba paziti na to, da je 21-letni vratar v času, ko je bil še vedno brani barve in mladinsko reprezentanco nacionalnega nogometa ZSSR in skupaj z lahko drugi mladi talenti bi ekipo do zmage v evropskih mladinskih prvenstvih leta 1990. To je bil izjemen dosežek, saj je osrednja nacionalna ekipa ni osvojila velik pokal od leta 1960. Zato je tudi pri zmagi mladinskega turnirja je dal upanje, da ta generacija mladih talentov, da raste in postane temelj nove, močnejše ekipe. Vendar pa je ta dosežek še vedno ni nič prej, kar je bilo Eremin dosegli leta 1991, ker je bil fenomenalen rezultat.

Skupno uspeh: 1991

Leta 1991 je mladi vratar še vedno ostaja glavni CSKA, tako da bomo lahko z gotovostjo trdimo, da je športnik prinesla veliko za klub, ki je končno uspelo doseči prvenstvo v težkem boju. Na podlagi Eremin CSKA uspelo skoraj ni časa, da ne bi izgubili. Izjema je bila tekma z nekdanji klub Vratar moskovskega "Spartak", kjer Michael zamujena dva neodgovorjena ciljev. Sicer pa vratar sam, in se je celotna ekipa delala odlično.

19. junij 1991 je postalo znano, da Mikhail Eremin - prvak Sovjetske zveze. Takrat je produktivno žrebanje s Kiev "Dynamo" nastavljene točke v prvenstvu, ki je ostala za CSKA. Vendar to ni vse, kar je potrebno povedati, če menimo, da je letos v Michael CSKA. Dejstvo, da je zmaga v prvenstvu ni bil edini - je vojska klub uspelo osvojiti še en velik pokal, pokal ZSSR.

V ¼ končno klub srečal z zelo močnim nasprotnikom - Minsk "Dynamo". Toda rezultat je bil neverjeten - CSKA, ki so v porastu, prebivalci Minsk premagala z rezultatom 4: 1, in Eremin v tej tekmi ni zamudil eno žogo. Na njenem mestu je bil rezervni vratar Guteyev, ko je bil cilj prestiža v cilj CSKA. V polfinalni nasprotnik je bil še bolj grozno - je bila Moskva klub "Lokomotiv", ki je bil v času, ko velja za eno najmočnejših v celotnem ZSSR.

Spet CSKA je pokazala, da je 1991 enostavno mora postati vojska. so bili dosegel tri neodgovorjena cilji v "lokomotiv" vrati, in klub Eremina šel v finale, kjer je čakal na moskovski "Torpedo". Končni Srečanje, ki je potekalo 23. junij 1991, izkazalo, da je za vojsko ni tako preprosta in enostavna, kot na prejšnjih dveh. Prva polovica je bila goalless, vendar v 43. minuti Tishkov CSKA dosegel gol v garderobi. In če pol in se je končalo, bi rezultat tekme je bilo drugače. Toda na 45 minut Korneev izenačen, in druga polovica začela s čisto skrilavca. Korneev ponovil njegov uspeh v 67 minuti, ampak na 75. enako Tishkov izenačil rezultat za obnovitev statusa quo. To je bil le 80 minut, deset minut pred koncem Sergeev prinesel svojemu moštvu zagotovil prednost, ki zagotavlja CSKA zmago v pokalu.

Ta dan je, da bo zelo vesel, ker so CSKA izdala dvojni prvak, osvojil le dva trofeje. Vendar je bil vesel dogodek v senci incidenta, ki je nastal kasneje v večernih urah.

Predstave za reprezentanci

Preden govorimo o tem, kaj je bilo na dan zaznamovale 23. junija 1991, ki ga je potrebno pogledati na predstave Eremina za reprezentanco. Vi že veste, da je osvojil evropsko prvenstvo mladincev, ki pa je lahko, če je nekaj doseči v glavnem ekipo ZSSR. Na žalost je bil športnik premlad, tako da nisem mogel tekmovati z bolj impresivno vratarji. V svoji kratki karieri, Michael preživel le dve prijateljski tekmi v majici reprezentance.

Prvi je bil konec avgusta 1990 - ZSSR ko je ekipa srečala z ekipo Romunije. Eremin, ki je bil takrat star komaj 22 let, je bil v začetni postavitvijo. Toda v 13. minuti je vratar Michael kazen, ki je zagotovo spoznal Lăcătuş. ZSSR Reprezentanca za dolgo časa, da bi dobili še, vendar nikoli mogla - je vodil le na dejstvo, da je v 64. minuti Eremin zamujeno povišalo že Lupescu. Le 71 minut Mickle bi udaril vrata romunskega vratarja stele. Srečanje se je končalo v poraz reprezentanci ZSSR z rezultatom 1: 2.

Druga igra, ki je imel priložnost, da sodelujejo Eremin, je potekala v oktobru istega leta 1990. Potem sovražnik ekipa postala Izraelcev. Michael je začel tekmo na klopi, kjer so si ogledali tretjo minuto Juran zadetka na tekmi proti izraelski ekipi, in na 19. uspeha okrepiti Litovchenko. 70 minut Eremin prišel na klopi, tako da preostanek položaju igre na Cherchesovu vratih, in dvajset minut kasneje, je držal za vrat zaprta. V 80. minuti je dosegel tretji zadetek, katerega avtor je bil spet Juran in drugi (zadnji) Eremina tekmo za reprezentanco je bila uspešna. Na žalost, že tretjič nositi majico ZSSR ekipa mladega igralca ni bilo usojeno.

tragična smrt

Sedemnajstega junija 1991 Mikhail Eremin, dosežki, ki je v tistem času so bili še vedno precej redek, praznoval svoj triindvajseti rojstni dan. Dva dni kasneje, je moral igrati z Kijevu "Dynamo", po katerem je postalo znano, da je CSKA - novi prvak Sovjetske zveze. Tokrat klub uspelo osvojiti zlato, ne srebro medaljo, saj je bil v preteklem letu. Moskvi "Torpedo" je bil pretepen v finalu ZSSR pokala po naslednjih štirih dneh. To je bil pravi uspeh za celotno kluba, in za mladega vratarja, še posebej. In praznovanje bi bilo zelo dolgo, če niso bili skoraj takoj prekine žalovanje.

24. junij Michael, skupaj s svojim prijateljem na avtomobilsko doma po neverjetni zmagi CSKA Moskve v ZSSR pokala. Vse je bilo v redu, Eremin je na sovoznikovem sedežu, medtem ko je njegov prijatelj je bila vožnja. Ni bilo nobenih znakov težav, vendar pa je kar naenkrat avto počil gumo. Voznik izgubil nadzor, avto je izdan v prihajajoče pasu, kjer je bila strašna trčenju z avtobusom, ki se je končalo svojo obetavno kariero Mikhail Eremin.

Prometna nesreča mu žal odvzeta ne le veliko prihodnost v velikem nogometu, ampak tudi življenje. Michael je bil sprejet v bolnišnico, kjer je ostal v komi za približno teden dni, nato pa je umrl zaradi njegovih poškodb 30. junij, 1991. Zdravniki poročajo, da so možnosti za preživetje za njim, žal, ni bilo - Poškodbe so bile prehude.