Novice in družbaZnane osebnosti

Larisa Ilchenko: biografija in kariera

Ilchenko Larisa Dmitrievna - legendarni ruski plavalec. To je ena izmed najbolj urejenih in priljubljenih športnikov Ruske federacije.

Larisa Ilchenko: biografija

Legendarni plavalec se je rodil v jeseni leta 1988 v mestu Volgograd. Od zgodnjega otroštva je bilo jasno, da bo ona biti športnik, saj je odraščala zelo aktivno otroka. Starši prihodnji olimpijski prvak že v štirih letih in ji je plavati. Pozneje Larisa Ilchenko, plavanje, za katere je bil smisel življenja, za študij na športni šoli, kjer bo prvi trener Ivanov Aleksandr.

Leta 2003 je punca poslala na športnem tekmovanju in osvojil svojo prvo veliko nagrado. V istem letu, postane stranka v ruskem prvenstvu med mladinci in tudi osvojiti medalje tam.

Pri štirinajstih letih deklica je že mojster športa, kar kaže, da so plavalci potencial. Dve leti kasneje, ko je bila stara šele šestnajst let, postal mojster športa mednarodnega razreda in zmaga na svetovnem prvenstvu v Dubaju. Na splošno velja, da je po tej zmagi, je začel svojo profesionalno kariero dekle. Dejstvo je, da je začel malo prej.

profesionalna kariera

Leta 2004, Larisa Ilchenko fotografije, ki si lahko ogledate v članku, je prejela zlato medaljo za zmago v štafeti na državnem prvenstvu. Kasneje, bo posredovala naslov ruskega prvaka v plavanju na odprtem morju.

Leta 2005 je plavalec spet uspešno sodeluje na prvenstvu Rusije, vendar je glavni dosežek, da postane svetovni pokal zmago v Montrealu.

Le malo je bilo pričakovano, vendar 2006 izkazalo neverjetno uspešen Ilchenko. Bila je sposobna osvojiti dve zlati medalji na svetovnih prvenstvih v Neaplju. Osvojil bronasto medaljo na evropskem prvenstvu na Madžarskem, mu je uspelo postati lastnik zlata v ruskem prvenstvu. Še en dosežek v letu 2006 - postal najboljši športnik plavalec planet v odprte vode. V naslednjih dveh letih se je ponovno prejel to nagrado.

Leta 2007 Larisa Ilchenko ponovno zmaga na svetovnem prvenstvu v Melbournu in zmago le dve zlati: prvi - na razdalji petih kilometrov, drugi - na razdalji desetih kilometrov. V prvenstvu v državi še enkrat zmagal nekaj zlate medalje in eno bronasto.

Leto 2008 bo zelo delovno leto za mlade športnike, predvsem zaradi olimpijskih iger v Pekingu. Poleg tega, da je dekle olimpijske igre dvajset osvojil dve zlati medalji na svetovnem prvenstvu v Sevilli, srebrno medaljo na državnem prvenstvu in zlato na svetovnem prvenstvu.

Olimpijske igre

V času Larissa konkurence je bil star komaj dvajset let. Potem Ilchenko je bil eden od najmočnejših plavalcev na svetu. Glede na njegovo uspešnost v zadnjih letih, je bil eden izmed glavnih kandidatov za zmago na dolgi vodi. Na koncu, kar se je zgodilo, na razdalji desetih kilometrov Larissa osvojil zlato medaljo. Po prejemu nagrade, je postal prvi ruski športnik, ki je to naredil.

Za uspešno vedenje OI Ilchenko osvojil državno nagrado - Vrstni red prijateljstva.

Po poletnih igrah je postal živa legenda ruskega navigacijo. Nekaj je uspelo doseči tiste višine, ki je zmagala na plavalca na dvajset let.

Treba je omeniti, da se v naslednjem letu športnik ponovno šel na svetovno prvenstvo, vendar je uspelo zmagati le srebro. Svetovno prvenstvo je potekalo v Rimu.

Osebno življenje legendarnega športnika

V letu 2012, Larisa Ilchenko poročena plavalca Sergej Perunina. Sergey je osvojil srebro na svetovnih prvenstvih v letih 2010 in zlato v celinski tekmovanju v Budimpešti. Mladeniči so se poznava od devet let, vendar pa nikoli ne obstaja sum, da se lahko njihova usoda povezavo.

V letu 2009, športniki začela hoditi, in je trajala do leta 2012, ko je bila sprejeta odločitev za legalizacijo zakonske zveze. Slavnostni dogodek je potekal v poznem poletju. Takoj po poroki, športniki šli na izlet v Dominikanski republiki. Izlet je bil darilo za prijatelje, ki Larisa spominja nežno, na ta dan.

Po poroki, Larisa Ilchenko rojstva do hčerke. Dekle z imenom Marija, in je bil prvi otrok v družini plavalcev.

Družina živi v rodni Volgograd. Larisa in Sergey sta zavezani k usposabljanju mladih športnikov v enem od lokalnih športnih objektov.

Nagrade in dosežki atletinj

Kljub svoji mladosti, Larisa Ilchenko uspelo pridobiti številne nagrade. Njena zbirka ni samo medalje od konkurence, ampak tudi veliko osebnih nagrad. Po mnenju številnih športnih analitiki in statistiki, je postala ena izmed najbolj uspešnih športnikov enaindvajsetega stoletja.

V zgodovini Ruske federacije, da je edini plavalec, ki je uspel zmagati osemkrat na svetovnih prvenstvih. Morda je ta številka pa bi morali povečati, vendar pri dvaindvajsetih, dekle se je začela ob zdravstvene težave, ki so prisiljeni ustaviti opravljajo na strokovni ravni. Kljub temu, Ilchenko dal plavanje skoraj osemnajst let, in je vreden spoštovanja in pohvale.

Plavalec je večkratni zmagovalec in medalje na državni ravni tekmovanja: Olimpijski prvak leta 2008, večkratni zmagovalec evropskih in svetovnih prvenstvih.

Med državnih nagrad lahko izpostavimo omenjeno red prijateljstva, pridobljene po Pekingu.

Najpomembnejši dosežek njegovega Larisa pravi, da je njeno ime turnir kopanje v odprtem morju imenom.

Ne, ne moremo mimo dejstva, da je bila deklica stara 16 let, je postal častni Master of Sports Ruske federacije.

Kratek opis osebe

Larisa Ilchenko - ena izmed najbolj uspešnih plavalcev v zgodovini post-sovjetski Rusiji. Kariera se je začela zgodaj, vendar je zaradi poškodb ga je prisilila, da prekine. Bila je ljubeča mati in žena. Navedene v klubu CSKA deluje in redno nastopa na tekmovanjih mesto, regionalni in državni ravni.

Hvala za vaš uspeh dekle izraža njen prvi trener Aleksandru Ivanovu in Zakharov Vladimir, ki dela z njo v zadnjih več let.

zaključek

Na splošno lahko takšna kariera samo zavidam, ker vsi ne doseže tak uspeh v njegovem življenju, ki si je Larissa Ilchenko na osemindvajset let.

Olimpijski prvak sanje so, da en dan odprla svojo športno šolo, v katerem rastejo do prave šampione.

Legendarni športnik je idol milijonov, ne le v rodni Volgograd, ampak tudi po svetu. Larissa želi napisati knjigo, v kateri želi, da nam poveste o svojem načinu življenja.

Copyright © 2018 sl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.