Šport in fitnesKošarka

Alexey Shved - obetavni igralec, "Philadelphia Sixers"

Alexey Shved - Ruski košarkar, ki igra v ligi NBA za ekipo, "Philadelphia Sixers". Velja za najbolj progresivno član ruske obdobju prvenstvo 2010/2011. On je osvojil bronasti medalji leta 2011 in 2012, olimpijske igre evropsko prvenstvo. V tem članku, bo opisan v kratek življenjepis.

otroštvo

Alexey Shved (foto cm. Spodaj) se je rodil v Belgorod leta 1988. Deček je začel igrati košarko v svojih šolskih letih. Njegov prvi trener je bil njegov oče.

Zgodnja kariera

"Petrel" - to je ime ekipe, za katero je začel igrati Alexey Shved. Košarkar preživel je le eno sezono. Potem pa so bili "Conti" ekipa "Khimki" in "CSKA". Do konca sezone 2009-2010, je bil mladenič v zakup, ki jih je v Moskvi "Dynamo".

NBA

V letu 2010 je Alexey Shved sodelovala v NBA osnutka. Vendar pa je košarkar ni izbrati katerokoli v 1. ali 2. krogu.

Sredi leta 2012, "The Associated Press," je poročal, da je športnik zapusti CSKA Moskva in podpisal pogodbo z BC "Minnesota Timberwolves" za obdobje treh let. Posel je znašala približno 10 milijonov $. Nekaj dni kasneje se je uradno preselil v klub.

V sezoni 2012/2013 je večina najboljših igralcev, "Timberwolves" je bil poškodovan, tako da Aleksey Shved preživel na mestu za več kot 20 minut na tekmo. Kmalu je postal ključni igralec. Že v sedmi igri športnik je dosegel 16 točk, v pol ure, in tudi 3 ukradene žoge, 4 skoke in 5 podaj. V deveti igri, je postavil nov osebni rekord - 22 točk v 33 minutah. Alex je postal četrti ruski v NBA, pridobitev za igro vsaj 20 točk.

Double-double

Konec leta 2012 je zaznamovala junak tega članka pomembnega dogodka. Alexey Shved je prvi v njegovi karieri "Double-double" (12 podaj, 12 točk). To se je zgodilo na tekmi proti vodstvu v "Oklahoma" Team prvenstva. Leta 2013 je Šved naredil v povprečju 5 podaj in dosegel nekje na 11 točk v 28 minutah igre. Alexei kazalniki se je v zvezi z vrnitvijo glavnega igre roke Rubio, ki je opomogla od poškodbe.

Do konca sezone 2012/2013

Kot rezultat, Šved končal sezono z naslednjimi kazalniki: 23,5 minut na tekmo, je naredil 3,7 prenos in dosegel 8,6 točke. Medtem ko se je skupni delež zadetkov ni bila zelo visoka - 37,2%. Tudi športnik je sezona dvojno dvojno dvojno. V zahodni konferenci, "Minnesota" je le 12. mesto (51 31 premagali in zmaga), ki ne dovolijo, da bi prišli v končnico. Medtem ko je v januarju je imela skupina več zmag kot izgube (16-15). okvara igra je bila povezana s poškodbami Andrei Kirilenko in Kevin Love, kot tudi z nestabilnimi predstave Rubio.

All-Star Game

V začetku leta 2013 je Šved je sodeloval pri igri košarke narašča. Potekal je v okviru "All-Star Game." Športnik preživel na mestu približno 18 minut, uspelo 4 podaje in dosegel 12 točk. Šved ekipa zmagala z rezultatom 163: 135. Prej, samo Kirilenko sodelovali v teh NBA iger.

"Philadelphia Sixers"

V offseason, Aleksej Šved kot rezultat tristranskih poslov izmenjala iz "Minnesota" v "Philadelphia Sixers". Junak tega članka je šel tja z Luke MBA. Povratna vodstvo odločilo, da pošlje naprej Thaddeus Young. In iz "Cleveland" v "Minnesota" šla naprej Anthony Bennett in Endryu Uiggins.

Opozoriti je treba, da so sposobnosti, hitrosti Aleksej zagotovo povpraševanja v novo ekipo. Ob ustreznem vztrajnosti, bo še lahko pride, če ne glavni, prvi nadomestnega igralca. In to že zagotavlja 20 minut časa na terenu. Poleg tega so Švedi imajo dobre izkušnje in izvedena dela na hroščev. In okoliščine, v "Philadelphia", so razvili tako, da bi imel naš konkurent, da bi 100%. Glede na okoliščine, da se nanaša na proces prestrukturiranja ekipo in pogodbenih obveznosti. V tem trenutku, Alex še naprej igrati za "Philadelphia", ki kaže iz tekme na tekmo dobre rezultate.

Copyright © 2018 sl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.