Šport in fitnesHokej

O tem, koliko teče hokejsko tekmo

Uredba hokej boj ima svoje značilnosti. postopoma so se pojavile v več kot dveh stoletjih zgodovine ta priljubljena v številnih državah po svetu igre.

Iz zgodovine hokej na ledu

Kljub temu, da v delih evropskih srednjeveških slikarstva grafike in slike večkrat ponovijo, v kateri nas imajo tudi ljudje poznajo igre, rojstni kraj hokej se šteje, da je Kanada. Vprašanje, koliko teče hokejsko tekmo, se malo ljudi skrbi, na pragu tega športa. Ljudi, ki igrajo hokej za zabavo in tako dolgo, kot boste naveličali. Ampak nam zgodovinski viri prinesel datum prvega tekmovanja hokej na ledu, je bilo odločeno, 3. marec 1875 ob drsališču "Victoria" v Montrealu. In z začetkom uradnega tekmovanja je bila razlika, kako dolgo traja, za hokejsko tekmo. Prvi obstajali sklop pravil igre hokeja je bila ustanovljena, sprejeta in objavljena leta 1886. Kasneje hokej igra hitro pridobil popularnost v dvajsetem stoletju, ki so razporejeni po vsej severni polobli. Tradicionalno je bilo dva hokejska šola - kanadski in evropski. In konkurenca med njimi je prispeval k razvoju tega športa. Hokejski turnir je postal ena od glavnih točk programa na zimskih olimpijskih igrah.

Trajanje hokejski tekmi

Medtem, predpisi hokejsko tekmo niso univerzalna za različne države in delov sveta. V Evropi in Ameriki v začetku stoletja je opazno drugačen. Trajanje hokejsko tekmo je bilo težko ugotoviti, če igra je žrebanje prenaša. V tem primeru, igra je sestavljena iz treh obdobij dvajsetih minutah z dvema petnajst minut prekinitve med. Izračun je bil narejen le čisti čas predvajanja, se je odštevanje izvede s štoparico in ustavi, ko je sodnik iz neznanega razloga ustavil igro.

Igranje za zmago

Vendar je bil ta postopek dovolj sprejemljiva za veliki turnir tekmovanja z velikim številom sodelujočih ekip. Neodločenega rezultata tekme bi privedlo do konkurence zaostritev za nedoločen čas. Poleg tega, se igra začne izgubljati ostrino in okretnost. Zato se je praksa hokejskih tekmovanj po vsem svetu postopoma prišli, da je treba igrati na določen rezultat, ki razkrivajo zmagovalca tekme. Risani ustavil obleko in gledalce in udeležence. Zato je odgovor na vprašanje, koliko teče hokejsko tekmo, izgubili edinstvenost. Tekma je bila zadnja, da se določi zmagovalca. Osnova pravil ostale iste tri obdobja dvajset minut. Ampak, če se je končala z neodločenim izidom, ekipe začel ponujati več časa. Dodaten rok se imenuje nadure. Njegovo trajanje je deset minut. Igral je do prvega ciljev. Da bi ostrino igre, na igrišču na vsaki strani lahko štirje igralci namesto petih. To daje igri dinamično in spreminjajoče ukoreninjene taktično gradnjo. V skladu s predpisi Continental hokejske lige, če več časa ni razkrila zmagovalca, ekipe še vedno rešiti stvari, ki jih metali prostih strelov - naboje. Prvi trije iz vsake skupine, nato pa za zmago. In v tem primeru samo na končnih ciljev je odvisno od tega, koliko teče hokejsko tekmo. Bullets videti impresivno, vendar še vedno v zadnji tekmi odločili, da brez njih.

Turnirji končnica

Posebna Ostrina in izraznost igre pride do končne faze prvenstvo Continental Hockey League. To je igra, "na muhi", je odstopna ekipa izločena iz nadaljnjega sodelovanja v natečaju. Torej je odgovor na vprašanje, koliko teče hokejsko tekmo v končnici, je povsem nepredvidljiv. Položaj je precej zapleten zaradi dejstva, da je v tem delu predpisov turnirja izključuje imetništvo prostih metov. Če podaljšek ni razkrila zmagovalca, potem ko je prelom dodeljena še nadure. Njihovo število ni omejeno. Igra se bo nadaljevala do zmage. Cena enega od ciljev v zadnjem delu vsako tekmo lahko zelo visoka. Igra pogosto traja trd značaj in dolgotrajen strah igralcev, da bi napako in dati nasprotniku priložnost za odločilni strel. To je razlog, zakaj lahko igre v končnico tako naporno za igralce in za oboževalce.

CHL zapis

Najdaljša hokej igra v zgodovini kontinentalne hokejske lige je potekal 21. marca 2014 v Pragi, v četrt finalu končnice. Igra med ekipami "leva" in "Donbass" je zaključil s 127-minutni zmago, "Donbass". Tekma se je končala v sedmem obdobju z rezultatom 3: 4. To je v tem trenutku končni odgovor na vprašanje o tem, koliko minut traja hokejsko tekmo. Nobenega dvoma ni, da je ta zapis prepričan, da bo presežena. Toda, ko se to zgodi - lahko le ugibamo.

Copyright © 2018 sl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.