Šport in fitnesOutdoor Sports

Pravila biatlon in Kriv. Opis športne igre.

Vsak šport ima svoja jasna pravila za neskladnosti, ki jih je treba kaznovati z globo. Popolnoma enako kot pravila za kazni za vsako vrsto različnih športih. In vse zato, ker šport vključuje različne igre in dejavnosti. Toda v tem članku bom povedal, bralce o pravilih biatlonu in Kriv.

Biatlon se šteje, da je precej spektakularen pogled na zimskih športov. To vključuje komponente takih tekmovanj, kot streljanje in tek na smučeh. Lahko tudi ugotavlja, da je do danes to je najbolj priljubljen šport, ne samo v Rusiji, ampak tudi v tujini. Morda je to, zakaj so mnogi danes bralci zanimajo pravila biatlonskih, ki se bo še razpravljalo.

Pravila biatlon.

Če želite premakniti v tem športu Prepovedana je uporaba kakršnih koli drugih sredstev, razen smučarskih palic in samih smuči. Medtem ko je v istem času, ko so izbrani nimajo nobenih posebnih zahtev. Glavna stvar, ki je sovpadala anthropometry smučanje športnik (e). To pomeni, da morajo biti v skladu z rastjo udeleženca dirko ali največ za najmanj štiri centimetre. Toda največja dolžina smuči v tem primeru ni omejeno. Ponavadi biatlonci uporabo svetlobe širine smuči dirke pet centimetrov in tehta dve sto petdeset gramov.

biatlonka konkurenca (ka) bo potekal o razdalji 7,5 - 20 kilometrov, ki ustavi samo za streljanje v tarčo na strelišče. Streljanje razdalja je enaka za vse udeležence in je 50 metrov. Trka na 5 tarč športnik ima točno 5 krogov. Toda v štafeti vsak udeleženec dodal tri dodatne naboje.

Pravila biatlon ne more storiti brez kazni, ki se uporabljajo na strelišču. Za vsak zgrešen v posamezni dirki dodal športnikov kazenskih minut, in za vse druge discipline kazenskega zanke - 150 metrov.

Še en zanimiv in najmanj priljubljen šport pravila hokej ki nekoliko večplasten. No, saj veš, da je skoraj nogomet, in tudi na ldu.S vsaka stran igral 11 igralcev.

pravila hokej z žogo.

Kot šport hokej pojavil v domovini nogometa, UK. Morda zato leta 1891 prva objavila sklop pravil, je močno vplivala nogometu. Mimogrede, je treba omeniti, da je hokej prišel po, zaradi katerega je podedoval veliko kot on.

V skladu s pravili za hokej na travi z žogo podobne velikosti nogometne žoge, čeprav je napolnjena z ledom. Znano je tudi, da ima v hokee žogo tog sistem kazni. Tukaj stvari niso tako preproste, kot športni biatlonu, kjer bo igralec odstrani iz polja, in za 1-2 minut.

Če je igralec kršil katerega od pravil, mu je sodnik kaže posebno kartico, katerih barva ustreza času njegovo izpustitev zunaj polja. Bela kartica ohranja predvajalnika off 5 minut na terenu, in modro - 10.

Kljub temu, da je donos na področju iger najboljših enajst igralcev, ki jih je trener izbrane, ki jih lahko vedno znova je treba zamenjati kadarkoli.

V zadnjih sprememb pravil so bila dve spremembi, od katerih je eden - nezmožnost vzeli čas, med igro. Drug razlog pa je nezmožnost zamenjati igralca (e) na kotno trčenja.

Pravila Hokejske zelo podobna nogometu, na primer, tudi v polčasu tekme. Na voljo je tudi še zadnjič petinštirideset minut, in ko boste potrebovali več časa dodal dve polovici petnajst minut. Toda medtem ko so igralci že igrajo v hokeju na ledu. In to pomeni - da se ob tem zadetku. Sistem kazni na vogalu, prostih in kazenskih udarcev je isto. Točno tako, kot tudi prepoved uporabe orožja za vse igralce, se razmere "v igri" in prepovedi uporabe roke v igri za vratarja (zunaj shtrafploschadku).

Copyright © 2018 sl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.